Oulunsalon Vasama

Ilmoittaudu seuraavaan viikkokisaan

Kausi 2019

Pelaajia: 40. Pelikertoja 119. Keskimääräinen pelikertamäärä per pelaaja: 2.98.

Pelaaja2019-06-242019-07-012019-07-082019-07-152019-07-222019-07-292019-08-05Paras kisaParhaat 2 kisaaParhaat 3 kisaaParhaat 4 kisaa
Aapo Mäkinen 15.25-15.9----15.931.1531.1531.15
Aaro Pesonen15.25------15.2515.2515.2515.25
Adalmiina Valtanen20.45----20.517.820.540.9558.7558.75
Anna Laaksonen---15.7---15.715.715.715.7
Asta Harjula16.5------16.516.516.516.5
Atte Mäkikyrö --21.0519.6516.2--21.0540.756.956.9
Eeli Kuukasjärvi17.420.1-----20.137.537.537.5
Eeli Mäkinen20.45-19.75----20.4540.240.240.2
Eetu Kupari1515.8--19.117.2-19.136.352.167.1
Emilia Risto14.5------14.514.514.514.5
Emma Heikkilä-1818.4518.7520.7-16.320.739.4557.975.9
Enni Meripaasi 15.418.418.415.3517.614.616.518.436.854.470.9
Essi Pöllänen19.25--18.5520.719.3-20.74059.2577.8
Heli Lipponen17.2515.92015.35--18.452038.4555.771.6
Henriikka Ruokamo15.95----17.616.1517.633.7549.749.7
Heta Autiola12------12121212
Inka Kupari14.7514.5---18.2517.718.2535.9550.765.2
Jimi Tihinen1413.6-----1427.627.627.6
Jooa Piltonen-15.715.914.2--15.415.931.64761.2
Kaapo Vanhatupa-18.95-20.85-18.121.421.442.2561.279.3
Kukka Koponen17.35------17.3517.3517.3517.35
Laura Ojantakanen-20.85-----20.8520.8520.8520.85
Lucas Lamppu 13.416.7-1915.219.116.8519.138.154.9571.65
Matias Jäälinoja-----14.3-14.314.314.314.3
Mila Pakanen-12.75-----12.7512.7512.7512.75
Milla Määttä15.2518.4---15.414.5518.433.849.0563.6
Neela Piltonen-1316.45--13.051416.4530.4543.556.5
Nella Hakola19.218.95--17.919.118.919.238.357.2576.15
Nenna Hakola17.716.9--16.7--17.734.651.351.3
Otto Kinnunen -16.815.316.4-16.7519.2519.2536.0552.869.2
Pirkola, Jemina19.2------19.219.219.219.2
Sofia Sorvoja--14.5513.8-15.55-15.5530.143.943.9
Tapio Kurikka17.8515.6517.116.7518.2-20.2520.2538.4556.373.4
Ukko Hämäläinen12.9------12.912.912.912.9
Väinö Suominen----16.318.815.2518.835.150.3550.35
Veea Piltonen-14.515.917.6-16.217.2517.634.8551.0566.95
Veeti Laakkonen-15.5-----15.515.515.515.5
Veeti Suorsa16.15-19.519.9519.616.5-19.9539.5559.0575.55
Veikka Jäälinoja-----15.8-15.815.815.815.8
Venla Vähänen -17.815.15-14.2--17.832.9547.1547.15

Järjestys neljän parhaan kisan perusteella

1. Kaapo Vanhatupa (79.3)
2. Essi Pöllänen (77.8)
3. Nella Hakola (76.15)
4. Emma Heikkilä (75.9)
5. Veeti Suorsa (75.55)
6. Tapio Kurikka (73.4)
7. Lucas Lamppu (71.65)
8. Heli Lipponen (71.6)
9. Enni Meripaasi (70.9)
10. Otto Kinnunen (69.2)
11. Eetu Kupari (67.1)
12. Veea Piltonen (66.95)
13. Inka Kupari (65.2)
14. Milla Määttä (63.6)
15. Jooa Piltonen (61.2)
16. Adalmiina Valtanen (58.75)
17. Atte Mäkikyrö (56.9)
18. Neela Piltonen (56.5)
19. Nenna Hakola (51.3)
20. Väinö Suominen (50.35)
21. Henriikka Ruokamo (49.7)
22. Venla Vähänen (47.15)
23. Sofia Sorvoja (43.9)
24. Eeli Mäkinen (40.2)
25. Eeli Kuukasjärvi (37.5)
26. Aapo Mäkinen (31.15)
27. Jimi Tihinen (27.6)
28. Laura Ojantakanen (20.85)
29. Pirkola, Jemina (19.2)
30. Kukka Koponen (17.35)
31. Asta Harjula (16.5)
32. Veikka Jäälinoja (15.8)
33. Anna Laaksonen (15.7)
34. Veeti Laakkonen (15.5)
35. Aaro Pesonen (15.25)
36. Emilia Risto (14.5)
37. Matias Jäälinoja (14.3)
38. Ukko Hämäläinen (12.9)
39. Mila Pakanen (12.75)
40. Heta Autiola (12)

Järjestys kolmen parhaan kisan perusteella

1. Kaapo Vanhatupa (61.2)
2. Essi Pöllänen (59.25)
3. Veeti Suorsa (59.05)
4. Adalmiina Valtanen (58.75)
5. Emma Heikkilä (57.9)
6. Nella Hakola (57.25)
7. Atte Mäkikyrö (56.9)
8. Tapio Kurikka (56.3)
9. Heli Lipponen (55.7)
10. Lucas Lamppu (54.95)
11. Enni Meripaasi (54.4)
12. Otto Kinnunen (52.8)
13. Eetu Kupari (52.1)
14. Nenna Hakola (51.3)
15. Veea Piltonen (51.05)
16. Inka Kupari (50.7)
17. Väinö Suominen (50.35)
18. Henriikka Ruokamo (49.7)
19. Milla Määttä (49.05)
20. Venla Vähänen (47.15)
21. Jooa Piltonen (47)
22. Sofia Sorvoja (43.9)
23. Neela Piltonen (43.5)
24. Eeli Mäkinen (40.2)
25. Eeli Kuukasjärvi (37.5)
26. Aapo Mäkinen (31.15)
27. Jimi Tihinen (27.6)
28. Laura Ojantakanen (20.85)
29. Pirkola, Jemina (19.2)
30. Kukka Koponen (17.35)
31. Asta Harjula (16.5)
32. Veikka Jäälinoja (15.8)
33. Anna Laaksonen (15.7)
34. Veeti Laakkonen (15.5)
35. Aaro Pesonen (15.25)
36. Emilia Risto (14.5)
37. Matias Jäälinoja (14.3)
38. Ukko Hämäläinen (12.9)
39. Mila Pakanen (12.75)
40. Heta Autiola (12)

Järjestys kahden parhaan kisan perusteella

1. Kaapo Vanhatupa (42.25)
2. Adalmiina Valtanen (40.95)
3. Atte Mäkikyrö (40.7)
4. Eeli Mäkinen (40.2)
5. Essi Pöllänen (40)
6. Veeti Suorsa (39.55)
7. Emma Heikkilä (39.45)
8. Tapio Kurikka (38.45)
9. Heli Lipponen (38.45)
10. Nella Hakola (38.3)
11. Lucas Lamppu (38.1)
12. Eeli Kuukasjärvi (37.5)
13. Enni Meripaasi (36.8)
14. Eetu Kupari (36.3)
15. Otto Kinnunen (36.05)
16. Inka Kupari (35.95)
17. Väinö Suominen (35.1)
18. Veea Piltonen (34.85)
19. Nenna Hakola (34.6)
20. Milla Määttä (33.8)
21. Henriikka Ruokamo (33.75)
22. Venla Vähänen (32.95)
23. Jooa Piltonen (31.6)
24. Aapo Mäkinen (31.15)
25. Neela Piltonen (30.45)
26. Sofia Sorvoja (30.1)
27. Jimi Tihinen (27.6)
28. Laura Ojantakanen (20.85)
29. Pirkola, Jemina (19.2)
30. Kukka Koponen (17.35)
31. Asta Harjula (16.5)
32. Veikka Jäälinoja (15.8)
33. Anna Laaksonen (15.7)
34. Veeti Laakkonen (15.5)
35. Aaro Pesonen (15.25)
36. Emilia Risto (14.5)
37. Matias Jäälinoja (14.3)
38. Ukko Hämäläinen (12.9)
39. Mila Pakanen (12.75)
40. Heta Autiola (12)