OYUS BV 2019-, Kaakkuri Devils 2009-2018

Ilmoittaudu seuraavaan viikkokisaan

Kausi 2020

Pelaajia: 36. Pelikertoja 93. Keskimääräinen pelikertamäärä per pelaaja: 2.58.

Pelaaja2020-06-242020-07-012020-07-082020-07-152020-07-292020-08-052020-08-12Paras kisaParhaat 2 kisaaParhaat 3 kisaaParhaat 4 kisaa
Aki Ranta-Ylitalo15.419.717.216.2516.720.2515.5520.2539.9557.1573.85
Aki Sorsa--18.1--19.416.219.437.553.753.7
Aleksi Hänninen15.15-16.816.25---16.833.0548.248.2
Anssi Pyykkönen---16.8518.416.3-18.435.2551.5551.55
Antti Leinonen11.45------11.4511.4511.4511.45
Arto Marttila18.35-14.818.8515.6--18.8537.252.867.6
Esko Niemelä15.4--17.4520.1-19.420.139.556.9572.35
Henri Hannuniemi13.5------13.513.513.513.5
Ismo Tolonen--18.9----18.918.918.918.9
Jan Kangas17.317.75-17.2---17.7535.0552.2552.25
Jani Hänninen18.921.0519.5-20.7--21.0541.7561.2580.15
Jani Järvinen18------18181818
Jani Kuukasjärvi---15-14.15-1529.1529.1529.15
Jani Pernu15.7------15.715.715.715.7
Jari Hoikkala13.2------13.213.213.213.2
Jari Nurro--18.7----18.718.718.718.7
Jouni Siika-aho15.516.415.514.65---16.431.947.462.05
Juha Jokitulppo---18.05---18.0518.0518.0518.05
Jussi Mäkinen-----18.55-18.5518.5518.5518.55
Kalle Kärnä13.5------13.513.513.513.5
Marko Kyröläinen-16.7513.2--16.35-16.7533.146.346.3
Matti Heikkinen-19.25-----19.2519.2519.2519.25
Matti Tolonen16.916.417.3----17.334.250.650.6
Mika Partanen-14.7-----14.714.714.714.7
olli huhtala-----15.35-15.3515.3515.3515.35
Panu Penttilä16.45-16.2----16.4532.6532.6532.65
Pasi Tiermas15.75--18.3-16.65-18.334.9550.750.7
Pekka Liuska--19.820.8517.32120.52141.8562.3582.15
Petri Nurro----17.3--17.317.317.317.3
Petteri Parkkisenniemi17.521.0520.817.8519.1-17.7521.0541.8560.9578.8
Pyry Sojakka17.1517.8515.1----17.853550.150.1
Samppa Rehu17.6--19.45-17.718.319.4537.7555.4573.05
Samuli Heinonen21.4-16.3----21.437.737.737.7
Tomi Sonkamuotka19.5516.35-20.3--17.7520.339.8557.673.95
Tuomas Nieminen16.415.15---18.95-18.9535.3550.550.5
Ville Sipola19-17.8---19.7519.7538.7556.5556.55

Järjestys neljän parhaan kisan perusteella

1. Pekka Liuska (82.15)
2. Jani Hänninen (80.15)
3. Petteri Parkkisenniemi (78.8)
4. Tomi Sonkamuotka (73.95)
5. Aki Ranta-Ylitalo (73.85)
6. Samppa Rehu (73.05)
7. Esko Niemelä (72.35)
8. Arto Marttila (67.6)
9. Jouni Siika-aho (62.05)
10. Ville Sipola (56.55)
11. Aki Sorsa (53.7)
12. Jan Kangas (52.25)
13. Anssi Pyykkönen (51.55)
14. Pasi Tiermas (50.7)
15. Matti Tolonen (50.6)
16. Tuomas Nieminen (50.5)
17. Pyry Sojakka (50.1)
18. Aleksi Hänninen (48.2)
19. Marko Kyröläinen (46.3)
20. Samuli Heinonen (37.7)
21. Panu Penttilä (32.65)
22. Jani Kuukasjärvi (29.15)
23. Matti Heikkinen (19.25)
24. Ismo Tolonen (18.9)
25. Jari Nurro (18.7)
26. Jussi Mäkinen (18.55)
27. Juha Jokitulppo (18.05)
28. Jani Järvinen (18)
29. Petri Nurro (17.3)
30. Jani Pernu (15.7)
31. olli huhtala (15.35)
32. Mika Partanen (14.7)
33. Kalle Kärnä (13.5)
34. Henri Hannuniemi (13.5)
35. Jari Hoikkala (13.2)
36. Antti Leinonen (11.45)

Järjestys kolmen parhaan kisan perusteella

1. Pekka Liuska (62.35)
2. Jani Hänninen (61.25)
3. Petteri Parkkisenniemi (60.95)
4. Tomi Sonkamuotka (57.6)
5. Aki Ranta-Ylitalo (57.15)
6. Esko Niemelä (56.95)
7. Ville Sipola (56.55)
8. Samppa Rehu (55.45)
9. Aki Sorsa (53.7)
10. Arto Marttila (52.8)
11. Jan Kangas (52.25)
12. Anssi Pyykkönen (51.55)
13. Pasi Tiermas (50.7)
14. Matti Tolonen (50.6)
15. Tuomas Nieminen (50.5)
16. Pyry Sojakka (50.1)
17. Aleksi Hänninen (48.2)
18. Jouni Siika-aho (47.4)
19. Marko Kyröläinen (46.3)
20. Samuli Heinonen (37.7)
21. Panu Penttilä (32.65)
22. Jani Kuukasjärvi (29.15)
23. Matti Heikkinen (19.25)
24. Ismo Tolonen (18.9)
25. Jari Nurro (18.7)
26. Jussi Mäkinen (18.55)
27. Juha Jokitulppo (18.05)
28. Jani Järvinen (18)
29. Petri Nurro (17.3)
30. Jani Pernu (15.7)
31. olli huhtala (15.35)
32. Mika Partanen (14.7)
33. Kalle Kärnä (13.5)
34. Henri Hannuniemi (13.5)
35. Jari Hoikkala (13.2)
36. Antti Leinonen (11.45)

Järjestys kahden parhaan kisan perusteella

1. Petteri Parkkisenniemi (41.85)
2. Pekka Liuska (41.85)
3. Jani Hänninen (41.75)
4. Aki Ranta-Ylitalo (39.95)
5. Tomi Sonkamuotka (39.85)
6. Esko Niemelä (39.5)
7. Ville Sipola (38.75)
8. Samppa Rehu (37.75)
9. Samuli Heinonen (37.7)
10. Aki Sorsa (37.5)
11. Arto Marttila (37.2)
12. Tuomas Nieminen (35.35)
13. Anssi Pyykkönen (35.25)
14. Jan Kangas (35.05)
15. Pyry Sojakka (35)
16. Pasi Tiermas (34.95)
17. Matti Tolonen (34.2)
18. Marko Kyröläinen (33.1)
19. Aleksi Hänninen (33.05)
20. Panu Penttilä (32.65)
21. Jouni Siika-aho (31.9)
22. Jani Kuukasjärvi (29.15)
23. Matti Heikkinen (19.25)
24. Ismo Tolonen (18.9)
25. Jari Nurro (18.7)
26. Jussi Mäkinen (18.55)
27. Juha Jokitulppo (18.05)
28. Jani Järvinen (18)
29. Petri Nurro (17.3)
30. Jani Pernu (15.7)
31. olli huhtala (15.35)
32. Mika Partanen (14.7)
33. Kalle Kärnä (13.5)
34. Henri Hannuniemi (13.5)
35. Jari Hoikkala (13.2)
36. Antti Leinonen (11.45)