OYUS BV

Ilmoittaudu seuraavaan viikkokisaan

Kausi 2020

Pelaajia: 23. Pelikertoja 63. Keskimääräinen pelikertamäärä per pelaaja: 2.74.

Pelaaja2020-06-242020-07-012020-07-082020-07-152020-07-292020-08-052020-08-12Paras kisaParhaat 2 kisaaParhaat 3 kisaaParhaat 4 kisaa
Anne Kivelä-18.320.418.95--19.7520.440.1559.177.4
Anni Lukka17.2519.616----19.636.8552.8552.85
Eliisa Heinonen15.7-15.617.75-16.316.9517.7534.75166.7
Elisa soronen18------18181818
Emilia Heikura21.3----21.3-21.342.642.642.6
Emma Hulkkonen14.213.5-14.25---14.2528.4541.9541.95
Henna Tuikka13.4------13.413.413.413.4
Henna Virnes-16.75-18.25---18.25353535
Iina Puroila 1920.820.4----20.841.260.260.2
Jaana Julkunen16.516.4---17.718.0518.0535.7552.2568.65
Katja Kokko-18.55-----18.5518.5518.5518.55
Katja Tiikkaja-15.1516.5518.85---18.8535.450.5550.55
Kristiina Aitta19.45--18.95---19.4538.438.438.4
Lotta Kaakinen-18.4----20.9520.9539.3539.3539.35
Maija Mäkinen20.219.7-20.75---20.7540.9560.6560.65
Niina Kangasniemi 17.615.62019.75---2039.7557.3572.95
Ninni Hautala---15.75---15.7515.7515.7515.75
Paula Kuurlunti-17.916.9---15.5517.934.850.3550.35
Piia-Riikka Luoto15.4------15.415.415.415.4
Saara Kittilä15.7516.418.315.85---18.334.750.5566.3
Sari Tuominen-16.619.2516.95---19.2536.252.852.8
Tanja Peltola17.119.217.6--19.117.7519.238.356.0573.65
Tiina Kolehmainen18.35-----15.9518.3534.334.334.3

Järjestys neljän parhaan kisan perusteella

1. Anne Kivelä (77.4)
2. Tanja Peltola (73.65)
3. Niina Kangasniemi (72.95)
4. Jaana Julkunen (68.65)
5. Eliisa Heinonen (66.7)
6. Saara Kittilä (66.3)
7. Maija Mäkinen (60.65)
8. Iina Puroila (60.2)
9. Anni Lukka (52.85)
10. Sari Tuominen (52.8)
11. Katja Tiikkaja (50.55)
12. Paula Kuurlunti (50.35)
13. Emilia Heikura (42.6)
14. Emma Hulkkonen (41.95)
15. Lotta Kaakinen (39.35)
16. Kristiina Aitta (38.4)
17. Henna Virnes (35)
18. Tiina Kolehmainen (34.3)
19. Katja Kokko (18.55)
20. Elisa soronen (18)
21. Ninni Hautala (15.75)
22. Piia-Riikka Luoto (15.4)
23. Henna Tuikka (13.4)

Järjestys kolmen parhaan kisan perusteella

1. Maija Mäkinen (60.65)
2. Iina Puroila (60.2)
3. Anne Kivelä (59.1)
4. Niina Kangasniemi (57.35)
5. Tanja Peltola (56.05)
6. Anni Lukka (52.85)
7. Sari Tuominen (52.8)
8. Jaana Julkunen (52.25)
9. Eliisa Heinonen (51)
10. Saara Kittilä (50.55)
11. Katja Tiikkaja (50.55)
12. Paula Kuurlunti (50.35)
13. Emilia Heikura (42.6)
14. Emma Hulkkonen (41.95)
15. Lotta Kaakinen (39.35)
16. Kristiina Aitta (38.4)
17. Henna Virnes (35)
18. Tiina Kolehmainen (34.3)
19. Katja Kokko (18.55)
20. Elisa soronen (18)
21. Ninni Hautala (15.75)
22. Piia-Riikka Luoto (15.4)
23. Henna Tuikka (13.4)

Järjestys kahden parhaan kisan perusteella

1. Emilia Heikura (42.6)
2. Iina Puroila (41.2)
3. Maija Mäkinen (40.95)
4. Anne Kivelä (40.15)
5. Niina Kangasniemi (39.75)
6. Lotta Kaakinen (39.35)
7. Kristiina Aitta (38.4)
8. Tanja Peltola (38.3)
9. Anni Lukka (36.85)
10. Sari Tuominen (36.2)
11. Jaana Julkunen (35.75)
12. Katja Tiikkaja (35.4)
13. Henna Virnes (35)
14. Paula Kuurlunti (34.8)
15. Eliisa Heinonen (34.7)
16. Saara Kittilä (34.7)
17. Tiina Kolehmainen (34.3)
18. Emma Hulkkonen (28.45)
19. Katja Kokko (18.55)
20. Elisa soronen (18)
21. Ninni Hautala (15.75)
22. Piia-Riikka Luoto (15.4)
23. Henna Tuikka (13.4)